środa, 21 października 2015

Svenska bilar - Smak Szwecji ciąg dalszy


Svenska bilar - Szwecji Smak ciąg dalszy.       O jak dobrze pisać o czymś przyjemnym.
Nie tylko przyjemnym, ale też smacznym - mianowicie o słodyczach.

       W Szwecji słodycze odgrywają dość znaczną rolę. W każdym markecie można znaleźć spory wybór przeróżnych słodkości z całego świata. Bo jak najszybciej umilić sobie chwilę? Wszamać coś słodkiego. Myślę, że ze względu na szybko zbliżającą się zimę, zakup zapasu słodyczy będzie dobrym pomysłem.

       Dziś skupię się na jednym z produktów firmy Cloetta www.cloetta.seJest tego trochę - co nie? Które znacie? Które próbowaliście?

Dziś jem Svenska bilar.       Ten klasyczny samochód jest na rynku od 1953 roku. Przez lata pojawiło się kilka nowych modeli, ale oryginalny smak pozostaje nietknięty.
       Producent podaje, że to najsmaczniejsze samochody w Szwecji :)
W tych "oryginalnych" samochody dostępne są w kolorach: różowy, biały i zielony, ale czy smak jest taki sam?

Cloetta

       Cloetta ma silną pozycję na szwedzkim rynku słodyczy. Oferują szeroki i zróżnicowany asortyment czekolady, cukierki i orzechy wysokiej jakości.

       Cloetta ma długą historię w Szwecji, która rozpoczęła się w 1873 roku, kiedy bracia Cloetta osiedlili się w Malmö, a tym samym powstała pierwsza fabryką czekolady w Szwecji.

       W Szwecji, Cloetta ma około 550 pracowników znajdujących się wbiurze w Malmö, i zakładach w Ljungsbro i Helsingborg jak również szereg specjalistów sprzedaży w terenie.

       Producent podaje skład cukierków na opakowaniu: syrop glukozowy, cukier, wodę, skrobia, żelatyna, syrop cukru inwertowanego, kwas (E270), surhetsreglerandemedel (mleczan sodu), oleje roślinne (z palmy, ziaren palmowych, olej kokosowy), środki zapachowe, środek powlekający (wosk Carnauba), środki barwiące (E141, E120).

Zobaczcie jak ta mieszanina składników smakuje.Ps. Cena jednego opakowania to koszt od 10 do 18 koron. Taka rozpiętość jest w Hudiksvall.

Ps. 2. Nie udało mi się znaleźć piątego produktu z tej serii, a mianowicie landrynek o kształcie kół samochodowych. Może w innym mieście :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy